Dodjela nagrada učenicima i njihovim mentorima

U HKD-u na Sušaku održana je velika svečanost – dodjela nagrada učenicima i njihovim mentorima za posebna postignuća u školskoj godini 2022./2023. Nagrade su se dodjeljivale za osvojena prva tri mjesta na državnoj i međudržavnoj razini natjecanja, susreta i smotri osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova. Uz stručno vodstvo mentora, naši učenici pokazali su što znači ustrajan trud i kontinuirani rad i izvan svojih školskih obaveza. Dodjela nagrada grada Rijeke samo je dodatni vjetar u leđa našim vrijednim učenicima, ali i mentorima da i dalje vjeruju u sebe. Priznanje i podršku od nas uvijek imaju!

Stoga, iskrene čestitke našim košarkašima i njihovom mentoru Srđanu Mršulji na osvojenim nagradama. Također, čestitke i našoj učenici Erici Santoro i njenoj mentorici Zdenki Cetini. Iako nisu mogle prisustvovati svečanosti, njihov uspjeh nije prošao nezapaženo.

Najveći znak uspjeha je učitelj koji može reći: djeca sada rade kao da ja ne postojim.

M. Montessori