42. regionalna domijada

Sport

Ove godine, organizacija 42.regionalne domijade pripala je Učeničkom domu Pula. Nakon završnih priprema, učenici su spremno dočekali dan kada će pokazati svoje sportsko umijeće u košarci, nogometu, stolnom tenisu i odbojci. Protivničke ekipe bile su dosta jake, ali naši učenici dali su sve od sebe i ostvarili jako dobre rezultate. Ponosni smo na mušku ekipu stolnog tenisa koji su zasluženo osvojili 1.mjesto, dok se ženska ekipa u odbojci izborila za 3.mjesto. Unatoč jakoj konkurenciji, učenice su u odbojci uvjerljivom igrom osvojile 3.mjesto. Još jednom, čestitke za naše učenike koji su nam pokazali pravi sportski duh na terenu.

Kultura

Došao je i taj dan – dan kada smo s ponosom predstavili naše likovne radove, te glazbenu i scensku izvedbu na 42.regionalnoj domijadi u Puli. Kreativnih likovnih radova nije nedostajalo na izložbi jer smo na svakom koraku bili nagrađeni pravim umjetničkim djelima naših kreativaca. Nakon postavljanja izložbe, s nestrpljenjem smo čekali program kulture i nastup glazbene družine s pjesmom “Demons” i recitatorske izvedbe “Kad umire glumac”. Učenici su dali sve od sebe a mi smo ih podržali velikim pljeskom. Učenički žiri nagradio nas je 2. i 3. mjestom u kategoriji fotografije za rad “Ljepota prirode” i “U daljini”, dok smo od stručnog žirija dobili 3.mjesto u kategoriji skulpture za rad “Pravo lice”. 

Još jednom, čestitamo našim učenicima koji nas uvijek iznova uspiju oduševiti.